Fillimi | Regjistrohu | Kyqu Mir se vini Vizitor | RSS
[ Mesazh i ri · Antaret · Rregullat e Forumit · Kerko · RSS ]
  • Page 1 of 1
  • 1
Forumi » Mirësevini tek Forumi : Prizreni-live.ucoz.com » Ndihmoni njëri-tjetrin » Ndihmoni njëri-tjetrin (Ndihmoni njëri-tjetrin)
Ndihmoni njëri-tjetrin
prizreni-liveData: Thursday, 2011-04-14, 9:30 PM | mesazhi # 1
Admin
Grupi: Administrators
Mesazhet: 34
Awards: 1
Reputation: 0
Status: Offline
Te dashur vizitore,hapem ket NenForum qe te gjith ne ti vim ne ndihme njeri tjetrit sipas nevojet qe kemi!
Mos nguroni te pyesni perchfardo problemi qe keni,dhe mos nguroni por ndihmoni njeri-tjetrin perchfardo problemi!
Te gjith jemi SHQIPTAR dhe duhet ndihmuar njeri tjetrin per problemet dhe neper mes ketij NenForumi ti dajm me njeri tjetrin problemet qe kemi se keshtu kombi SHQPETAR dote jet me i fort dhe me i bahskuar me njeri tjetrin!


"ℓιи∂ιм ∂υкє qαяë,мυи∂σнємι тë qєѕнιм,вσтëи є gנєтëм кєq ∂нє αѕнтυ є ℓëмë ∂яєq"
 
prizreni-liveData: Thursday, 2011-04-14, 9:31 PM | mesazhi # 2
Admin
Grupi: Administrators
Mesazhet: 34
Awards: 1
Reputation: 0
Status: Offline
pra mos ngurronie dhe beni pytjet cfar do qe keni ..dhe ti ndihmojm njeri tjetrit aq sa mundemi

"ℓιи∂ιм ∂υкє qαяë,мυи∂σнємι тë qєѕнιм,вσтëи є gנєтëм кєq ∂нє αѕнтυ є ℓëмë ∂яєq"
 
Forumi » Mirësevini tek Forumi : Prizreni-live.ucoz.com » Ndihmoni njëri-tjetrin » Ndihmoni njëri-tjetrin (Ndihmoni njëri-tjetrin)
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Klikoni Këtu Të Bëni Prizreni-live.ucoz.com Faqe Startuese © 2020