Fillimi | Regjistrohu | Kyqu Mir se vini Vizitor | RSS
Permbajtja
Chat i shpejt
200
Voto Web
Vlerso Webin
Gjithsej Vota: 227
           Foto ViP

 
           Reklama
Statistikat

Total online: 1
Guests: 1
Users: 0
Kyqu

 

 

 

 

Enca tregon te pasmet maje nje biciklete

 
Enca Haxhia është kthyer në një hit në rrjetet sociale, për shkak të fotove provokuese që poston.
Këtë radhë këngëtarja ka postuar një foto me biçikletë. Vetëm se në foto duken të pasmet e saj, dhe jo fytyra.

 

Fjolla Morina zhvishet per te treguar shtatzanine e saj

 
Fjolla Morina ka mbushur faqet e para të revistave në Shqipëri me foto e saj teksa tregon shtatzaninë në muajt e fundit.
Me barkun e fryrë dhe duke mbuluar vetëm pjesët intime, vëmendja është përqëndruar te këngëtarja e cila duket e mrekullueshme në fotografitë e fotografit Juxhin Kurti.
Ajo ka postuar në Instagramin e saj fotot duke shkruar “Çdo dite e re është një mrekulli Faleminderit Zot për një dhurate te tille”


 

 

Top Faqe
  •         Video e Javes
               Filma    Filma Tyrqe

    Search
    Klikoni Këtu Të Bëni Prizreni-live.ucoz.com Faqe Startuese © 2020