Fillimi | Regjistrohu | Kyqu Mir se vini Vizitor | RSS
[ Mesazh i ri · Antaret · Rregullat e Forumit · Kerko · RSS ]
  • Page 1 of 1
  • 1
Forumi » Mirësevini tek Forumi : Prizreni-live.ucoz.com » Përshëndetje dhe urime » Përshëndetje dhe urime (Këtu mund të përshëndesni dhe uroni njëri-tjetrin, miq, të a)
Përshëndetje dhe urime
prizreni-liveData: Thursday, 2011-04-14, 9:08 PM | mesazhi # 1
Admin
Grupi: Administrators
Mesazhet: 34
Awards: 1
Reputation: 0
Status: Offline
Pershendetje per te gjithe pa perjashtim!!

"ℓιи∂ιм ∂υкє qαяë,мυи∂σнємι тë qєѕнιм,вσтëи є gנєтëм кєq ∂нє αѕнтυ є ℓëмë ∂яєq"
 
bujaData: Monday, 2011-04-25, 9:03 PM | mesazhi # 2
Private
Grupi: Users
Mesazhet: 4
Awards: 0
Reputation: 0
Status: Offline
[size=12] Pershendess te gjith vizitoret e keti webi opaaaaaaaa xix kokaaaaa biggrin tongue tongue tongue tongue tongue tongue
 
Forumi » Mirësevini tek Forumi : Prizreni-live.ucoz.com » Përshëndetje dhe urime » Përshëndetje dhe urime (Këtu mund të përshëndesni dhe uroni njëri-tjetrin, miq, të a)
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Klikoni Këtu Të Bëni Prizreni-live.ucoz.com Faqe Startuese © 2020