Fillimi | Regjistrohu | Kyqu Mir se vini Vizitor | RSS
[ Mesazh i ri · Antaret · Rregullat e Forumit · Kerko · RSS ]
  • Page 1 of 1
  • 1
Forumi » Mirësevini tek Forumi : Prizreni-live.ucoz.com » Prezantoni veten në forum » Prezantoni Veten ne Forum
Prezantoni Veten ne Forum
prizreni-liveData: Thursday, 2011-04-14, 9:03 PM | mesazhi # 1
Admin
Grupi: Administrators
Mesazhet: 34
Awards: 1
Reputation: 0
Status: Offline
Ky forum e ka emrin "Prezantoni Veten ne Forum" dhe eshte hapur me qellim qe te gjithe anetaret e ketij forumi te kene mundesi te shkruajne dy gjera mbi veten e tyre dhe te postojne edhe nje foto personale. Pra te gjithe anetaret e ketij forumi jane te lutur qe te prezantojne veten e tyre me pak apo shume fjale, sic ta shihni ju te arsyeshme.

Forumi eshte i hapur per publikun dhe vizitohet nga te gjitha grupmoshat, keshtu qe duam nuk duam ne, lindin probleme nga me te ndryshmet. Prandaj po perpiqemi te qartesojme disa gjera me poshte:

Cfare te shkruaj ne prezantimin tim?

Pak a shume te gjithe vizitoret tane do te kishin keto pyetje per ju:

- Si e keni emrin?
- Sa vjec jeni?
- Ku banoni?
- Ku keni lindur?
- Gjendja juaj shoqerore, beqar, i martuar, i divorcuar, me femije?
- Cfare shkolle po beni apo keni mbaruar?
- Cfare profesioni kini?
- Cfare hobe dhe interesa kini?
- Deshirat dhe enderrat tuaja?
- Cfare ju pelqen te vizitoni ne kete forum?
- Cilin do te kishit deshire te pershendetnit?
....

Prezantimi juaj duhet te jete i sinqerte, i thjeshte dhe tu pershkruaje ju sa me mire. Ne kete menyre, ata qe do te lexojne prezantimin tuaj do te krijojne nje pershtypje te sakte per personin tuaj jo me vetem si identitet virtual, por si njeri normal.


"ℓιи∂ιм ∂υкє qαяë,мυи∂σнємι тë qєѕнιм,вσтëи є gנєтëм кєq ∂нє αѕнтυ є ℓëмë ∂яєq"
 
bujaData: Monday, 2011-04-25, 9:01 PM | mesazhi # 2
Private
Grupi: Users
Mesazhet: 4
Awards: 0
Reputation: 0
Status: Offline
Bujari ketu

nga spo di sekrett biggrin :D biggrin biggrin

Mesazhi edited by buja - Monday, 2011-04-25, 9:02 PM
 
Forumi » Mirësevini tek Forumi : Prizreni-live.ucoz.com » Prezantoni veten në forum » Prezantoni Veten ne Forum
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Klikoni Këtu Të Bëni Prizreni-live.ucoz.com Faqe Startuese © 2021