♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ WwW.Prizreni-live.ucoz.com ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ - Hyrje
Fillimi | Regjistrohu | Kyqu Mir se vini Vizitor | RSS
Permbajtja
Chat i shpejt
200
Voto Web
Vlerso Webin
Gjithsej Vota: 220
           Foto ViP

 
           Reklama
Statistikat

Total online: 0
Guests: 0
Users: 0
Kyqu

Tuna nuk përdor ‘zogun’ për të tërhequr vëmendjen, por gjoksin

 

Tuna është shfaqur mjaft provokuese në natën gjysmëfinale të ‘X Factor’. Këngëtarja shqiptare, e njohur për ‘zogun’ e saj, e zbuloi gjoksin, përmes një fustani mjaft transparent.

Tuna është anëtare e spektaklit garues ‘X Factor’, por gjithmonë ajo ka befasuar publikun me gjestet, veprimet dhe veshjet e saj. Dje këngëtarja u shfaq mjaft provokuese dhe seksi, duke rënë në sy me fustanin e saj disangjyrësh me lule, që zbulonte më shumë se që duhej.

Siç duket Tuna këtë radhë nuk ka dashur të përdor ‘zogun’ për të tërhequr vëmendjen e publikut, por një tjetër armë të fortë të sajën, siç është gjoksi.

Angela Martini zhvishet përsëri

 

Për bukurinë e saj kanë folur fotografe të shumtë, i pari Fadil Berisha, fotografi shqiptar me famë botërore tashmë. Së fundmi bukuroshja shkodrane, e cila angazhimin e saj profesional e ka shtrirë më shumë në Shtete e Bashkuara të Amerikës këtë fundviti ka pozuar përballë fotografes së mirënjohur me origjine ruse Victoria Janashvili, e cila përmes Instagram e ka cilësuar si një dhe të vetmen. Ndaj dhe fotografitë e shqiptares figurojnë si të parat në ueb-faqen zyrtare të Janashvili-t dhe në Instagram të saj.

Top Faqe
  •         Video e Javes
               Filma    Filma Tyrqe

    Search
    Klikoni Këtu Të Bëni Prizreni-live.ucoz.com Faqe Startuese © 2015